Polityka prywatności

Zgodnie z Unijnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO) z dnia 25.05.2018 r. sklep exxelent.pl informuje, iż Administratorem Państwa danych osobowych w rozumieniu przepisów o ochronie danych osobowych jest EXXELENT Sklep Odzieżowy z siedzibą w al. Rzeczypospolitej 33 w Gdańsku.

Jakie dane są zbierane?

Podczas korzystania ze strony internetowej www.exxelent.pl oraz zakupów w sklepie internetowym Exxelent zostaną Państwo poproszeni o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza dostawy, bądź w inny sposób. Dane te są konieczne, by Państwa zamówienie zostało zapisane w systemie. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji zamówienia i/lub otwarcia rachunku czy wysłania zapytania. Korzystamy z danych podanych przez Państwa zgodnie z Art. 6 ust. 1 lit. b RODO oraz Art. 6 ust. 1 lit. A do przetwarzania zamówień i zapytań. Po całkowitym przetworzeniu umowy lub usunięciu konta klienta, Państwa dane będą ograniczone do dalszego przetwarzania i usunięte po upływie okresów przechowywania danych zgodnie z prawem podatkowym i handlowym, chyba że wyrazili Państwo wyraźną zgodę na dalsze wykorzystanie swoich danych.

W jaki sposób wykorzystujemy dane?

Państwa dane są zapisywane w systemie i wykorzystywane tylko i wyłącznie przez sklep Exxelent w celu wysyłki. Dane zostaną przekazane firmie kurierskiej w celu nadania paczki, ponad to nie zostają przekazane osobom trzecim ani żadnym firmom czy instytucjom badawczym w celach marketingowych bądź badań statystycznych.

W jaki sposób kontaktujemy się z klientami?

Jeżeli dokonali Państwo transakcji zakupu i pozostawili nam swój adres mailowy zostanie wysłana wiadomość z  potwierdzeniem zamówienia oraz dotycząca statusu wysyłki, po wysłaniu go przez naszą firmę. W szczególnych przypadkach kontaktujemy się telefonicznie.

W jaki sposób można nas poinformować o zmianie danych osobowych?

Dysponują Państwo prawem wglądu do swoich danych, ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania oraz prawem sprzeciwu.
Przy składaniu zamówienia można zmienić dane zachowując nr klienta.